Kadının çığlıkları mahalleyi ayağa kaldırdı: Mağazada kurşun yağmuru | Yer: İstanbul-Esenyurt

İstanbul Esenyurt’ta aralarında alacak-verecek meselesinden husumet bulunan Nurullah T. ve Hebun A. sokak üzerinde tartışmaya başladı. Bir süre sonra tartışma kavgaya dönerken Nurullah T. kaçarak yol üzerinde gördüğü bir mağazaya sığınırken peşinden içeri giren Hebun A. ile burada tartışmaya devam etti. Mağazadaki vatandaşlar ikiliyi ayırmaya çalışırken Hebun A. yanında bulunan silahını husumetlisine doğrulttu. Korkuya kapılan Nurullah T. ise, kasa tezgahının arkasına saklandı. Silahı ile tezgaha yaklaşan Hebun A., husumetlisini kurşun yağmuruna tuttu.

Sabah Gazetesi’nin haberine göre, yaşananlar sonrası Hebun A., olay yerinden kaçarak kayıplara karışırken ağır yaralanan Nurullah T.’yi gören mağaza içindeki bir kadın, korku ve panik içinde çığlık atmaya başladı.

İhbar üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Ağır yaralanan Nurullah T., sağlık ekiplerince hastaneye kaldırıldı.

Polis ekipleri ise konuyla ilgili inceleme başlattı. Kaçarak kayıplara karışan Hebun A.’yı arama çalışmaları devam ediyor. O anlar ise saniye saniye güvenlik kameralarına yansıdı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x